Pardavimai

Vienas UAB „Sakalas” tikslų – giliausias distribucijos lygis, leidžiantis atstovaujamų prekės ženklų produktus pirkėjams įsigyti ne tik didžiuosiuose prekybos tinkluose, bet ir mažesnėse parduotuvėse ar krautuvėlėse.

Dirbame su visais pardavimų kanalais, taigi UAB „Sakalas” produkcija gali būti randama degalinėse, vaistinėse, internetinėse parduotuvėse, viešbučiuose ir restoranuose. Kiekvienam klientui atidžiai ir atsakingai parenkame tinkamiausią produkcijos asortimentą.

Dirbame ne tik tam, kad produktas atsirastų lentynose, bet rūpinamės ir jo pardavimų rezultatais – didelį dėmesį skiriame lentynų priežiūrai, produktų išdėstymui, papildomiems išstatymams ir pardavimus skatinančioms reklaminėms kampanijoms.

Prekių įvedimas į rinką

Stebime konkurentų veiksmus bei atidžiai išanalizuojame esamą situaciją rinkoje, todėl savo klientams stengiamės pasiūlyti geriausius ir patraukliausius produktus. Atidžiai parenkame konkrečiai prekybos vietai tinkamiausius produktus. Pasirūpiname sutarčių su klientu sudarymu, prekių užsakymu, kontroliuojame likučius, vykdome akcijines kampanijas.

Prekių valdymas

Suprantame, kad produktai turi sezoniškumą, todėl atsakingai planuojame ir vykdome akcijas. Bendradarbiaujant su gamintojais ir įsiklausant į klientų norus, kiekvieną sezoną pasiūlome tam sezonui aktualias prekes. Atsakingai planuojame papildomus išstatymus, stebime produktų likučius.

Prekių priežiūra

UAB „Sakalas” profesionalų komanda kontroliuoja produktų išdėstymą lentynose pagal prioritetą, populiarumą bei kitus su klientu suderintus kriterijus. Prekių priežiūros komanda stebi produktų išdėstymo tvarką, kad produktai būtų sudėti jiems skirtose vietose; pasirūpina, kad produktų lentynose netrūktų bei prižiūri, kad nurodyta kainodara būtų teisinga. Kiekvienos akcijos metu su papildomais produkcijos išstatymais užtikrina stovų užpildymą akcijoje dalyvaujančiais produktais.

Pardavimų skatinimas

Organizuojame pardavimus skatinančias kampanijas prekybos vietose – tai gali būti momentinė nutrinamų kortelių akcija, produktų degustacijos, loterijos, produkcijos pristatymai išryškinant svarbiausius bei patraukliausius aspektus bei kitos pirkėjus įtraukiančios kampanijos. Pasirūpiname viskuo – nuo vizualų paruošimo ir promo darbuotojų, iki susistemintų pirkėjų atsiliepimų apie vykusią akciją pateikimo klientui.

Prisijunkite prie mūsų atstovaujamų prekinių ženklų

Atstovaujame daugiau nei 100 žinomiausių prekių ženklų.

Pasikalbėkime