Patikimas distribucijos partneris Baltijos šalyse

Pardavimai, rinkodara, prekyba ir logistika

Apie mus

Mūsų įmonė UAB „Sakalas“ buvo įkurta 1991 metais. Savo veiklą pradėjome importo bei didmeninės prekybos srityse, dirbdami su pasaulyje žinomomis įmonėmis, kaip STORCK, HENKEL, RECKITT BENCKISER, DILMAH ir daugybe kitų. Šiuo metu „Sakalas“ yra vienas stipriausių distribucijos paslaugų teikėjų Baltijos šalių regione. Mes didžiuojamės savo profesionalių darbuotojų komanda, teikiamų paslaugų kokybe bei išvystyta distribucijos sistema.

2015 metais įmonė tapo distribucinio aljanso D.A.LIS partneriu Aljansą sudaro trys distribucijos įmonės – „Sakalas“ Lietuvoje, „Leversa“ Latvijoje bei „Interaltus“ Estijoje.

32

metai patirties

3

Baltijos šalys

5

padaliniai Lietuvoje

100+

prekės ženklų

Ką Sakalas reiškia mums?

Mūsų įmonės pavadinimas „Sakalas“ atspindi daug savybių, kurios leidžia apibūdinti pačią įmonė. Sakalas – tai ne tik labai protingas, bet ir veržlus bei greitas paukštis. Kaip sakalui, taip ir verslo įmonei, reikia priimti protingus ir greitus sprendimus. Mūsų nuomone, distribucijos ir pardavimų rinka turi panašumų su laukinės gamtos sąlygomis.

Mūsų verslo aplinkoje privaloma turėti gerus „medžioklės“ įgūdžius bei pasitelkti taktinius sugebėjimus, norint išsiskirti bei pirmauti rinkoje. Mes tikime, jog sunkumuose visada slypi galimybės. Pasitelkiant gerus analitikos ir taktinius įgūdžius bei pridėjus kompetetingus darbuotojus, mes galime būti tikri, jog savo klientams siūlome aukščiausios kokybės paslaugas.

Mūsų stiprybės

  • Profesionalios, kiekvieno kliento lūkesčius atitinkančios paslaugos
  • Inovacijų taikymas darbo procesuose, lanksti ir greita reakcija į rinkos pokyčius
  • Naujų klientų bei partnerių pritraukimas, ilgalaikių ir glaudžių santykių išlaikymas
  • Skaidri ir sąžininga veikla klientų, partnerių, darbuotojų ir konkurentų atžvilgiu

Prisijunkite prie mūsų atstovaujamų prekinių ženklų

Atstovaujame daugiau nei 100 žinomiausių prekių ženklų.

Pasikalbėkime