Marketingas

Nuo naujausių tendencijų ir vyraujančio laikmečio atsilikti nenorintys įvairių produktų gamintojai nuolat stengiasi rinkai pristatyti klientų poreikius atliepiančius naujus, inovatyvius ar dar neragautus produktus. Tokioje gausioje produktų paklausoje būtina išsiskirti, būti matomu potencialiems ir esamiems klientams.

Remdamiesi įvairiapusiška patirtimi marketingo srityje bei atsižvelgdami į gamintojo poreikius, galime pasiūlyti įvairias marketingo paslaugas: nuo minimalių vizualų paruošimo ir komunikacijos socialiniuose tinkluose, iki visapusiško prekės ženklo identiteto sukūrimo ir pastovaus jo vystymo.

Nuolat stebime ir analizuojame konkurentų veiksmus, ieškome būdų išsiskirti ir kiek įmanoma pritraukti klientų dėmesį į UAB „Sakalas” atstovaujamus prekės ženklus.

Marketingo strategija

Kuriant prekės ženklą lygiagrečiai kuriama ir rezultatus generuojanti prekės ženklo marketingo strategija. Siekiant didinti prekės ženklo žinomumą ir skatinti pardavimą, reklamos strategija apima tradicinės ir skaitmeninės rinkodaros kanalus. Tai esminė organizacinė priemonė, leidžianti nuosekliai ir efektyviai naudoti išteklius bei siekti ilgalaikių verslo tikslų. Kiekvienas prekės ženklas yra unikalus, turintis išskirtines savybes, todėl itin kruopščiai atrenkame prekės ženklui tinkamas reklamos kampanijas.

Pasirūpiname viskuo – nuo komunikacijos žinutės ir reklaminio klipo kūrimo, iki tinkamiausių integracijų parinkimo tradicinės ir skaitmeninės rinkodaros kanaluose: reklama spaudoje, televizijoje, socialinių tinklų, influencerių komunikacija bei kiti reklamos formatai.

Skaitmeninė reklama

Šiais laikais galima sakyti, kad prekės ženklo nėra, jei jo nėra socialiniuose tinkluose. Klientų prekės ženklams sukuriame socialinių tinklų paskyras, kuriame reklaminius tekstus, paruošiame reikalingus vizualus, prižiūrime paskyras ir vystome prekės ženklo matomumą. Parenkame tinkamiausius skaitmeninės reklamos kanalus bei partnerius.

Reklaminės kampanijos

Sukaupta didelė patirtis dirbant su įvairiais prekės ženklais bei patirtis reklamuojant prekės ženklus renginiuose, leidžia tinkamai atrinkti aktualius renginius, paruošti reklamines palapines, vėliavas, reklamines žinutes komunikacijai bei kitą aktualią reklaminę atributiką.

Galime pasirūpinti vizualų sukūrimu spaudai, atsižvelgdami į tikslinę auditoriją parinkti tinkamiausius žurnalus bei kitus leidinius.

Pardavimus skatinančios akcijos

Siekiant geresnių rezultatų dažnai vien tik patrauklios kainos neužtenka. Kartu su gera produkto kaina turi būti įgyvendinamos ir kitos pardavimus skatinančios akcijos – viena populiariausių pardavimus skatinančių akcijų formų yra nutrinamų kortelių akcija.

Tai akcija, kurios metu pirkėjas dalyvauja momentinėje loterijoje ir gali laimėti prizus ar papildomas naudas esamuoju momentu. Pasirūpiname akcijos organizavimu nuo–iki.

Atsižvelgdami į produkto tikslinę auditoriją ir sezoniškumą atrenkame ir užsakome prekės ženklui ir auditorijai tinkamiausiu prizus, pasirūpiname maketavimu ir užsakome nutrinamų kortelių ir reklaminių plakatų gamybą, pasirūpiname logistikos procesais – akcijai skirtos medžiagos pristatymu į prekybos vietas.

Papildomi išstatymai

Pirkėjas neabejotinai geriau pastebės išskirtinesnį, aiškiai matomą produktą – tam mes siūlome naudoti papildomus produkcijos išstatymus prekybos vietose. Galime pasirūpinti įvairiais kliento poreikį atliepiančiais stovais ir visa reikalinga medžiaga – nuo dizaino sukūrimo, iki tinkamiausio stovo dydžio ir formos parinkimo.

Degustacijos

Suprantame, kad svarbu ne tik parodyti produktą, bet ir geriau su juo supažindinti pirkėjus, todėl vienas geriausių būdų tam – galimybė produktą paragauti. Galime pasirūpinti ir pasiūlyti tinkamiausią degustacijos variantą: ar tai būtų tradicinė degustacija maisto parduotuvėje, ar produktų dalinimas renginiuose. Mūsų tikslas – pasiekti tikslinę prekės ženklo auditoriją.

Prisijunkite prie mūsų atstovaujamų prekinių ženklų

Atstovaujame daugiau nei 100 žinomiausių prekių ženklų.

Pasikalbėkime