Patikimas distribucijos partneris Baltijos šalyse

UAB „Sakalas” prekybą Baltijos šalių rinkose vykdo jau nuo 1991-ųjų. Per daugiau nei tris dešimtis darbo dinamiškoje distribucijos ir pardavimų rinkoje išaugome ne tik darbuotojų ir klientų skaičiumi, bet ir išplėstu prekybos taškų tinklu. UAB „Sakalas” dirba virš 200 darbuotojų, atstovaujame daugiau nei 80 skirtingų tiekėjų iš viso pasaulio, pasiekiame virš 10-ies tūkstančių prekybos taškų.

Siekiant pagerinti galimybes klientams greičiau ir patogiau gauti užsakytas prekes, 2017-aisiais atidarėme atstovybę Latvijoje.

Optimalus atstovaujamų prekės ženklų skaičius užtikrina jaunos, ambicingos ir profesionalios pardavimų komandos galimybes skirti didelį dėmesį esamiems partneriams ir naujiems klientams. Tai leidžia įsigilinti į produktą, jį išanalizuoti, puikiai suprasti ir tinkamai pristatyti rinkai.

Šiuo metu Latvijos atstovybė atstovauja virš 35 skirtingų tiekėjų ir pasiekia virš 3 tūkstančių prekybos taškų visoje šalyje. Dirba su visais prekybiniais tinklais ir aptarnauja visus Latvijos regionus.

UAB „Sakalas” Baltijos šalių regione atstovauja tokius gerai žinomus prekinius ženklus kaip: Dilmah, Capri-Sun, Krupnik, Oreanda, Me2u, Elephant, Philips, Moment ir kitus.

Prisijunkite prie mūsų atstovaujamų prekinių ženklų

Atstovaujame daugiau nei 100 žinomiausių prekių ženklų.

Pasikalbėkime