Mūsų istorija

2021

Darbas el. prekybos pasaulyje

Šiais laikais technologijos vystosi greičiau, nei žmogus gali suprasti. Mes stengiamės neatsilikti ir bendradarbiauti su žinomiausiomis Lietuvos el. parduotuvėmis. Mūsų atstovaujamus prekių ženklus galite rasti tokiose parduotuvėse kaip pigu.lt, varle.lt ar membershop.lt.

2018

Plėtra Baltijos šalyse

Mūsų bendrovė atidarė padalinį Latvijoje. Manome, kad tai suteikia mums daugiau galimybių geriau atstovauti savo partneriams visose Baltijos šalyse. Be to, tai leidžia geriau pažinti šias rinkas ir patenkinti klientų poreikius.

2015

D.A.LIS aljansas

D.A.LIS – tai aljansas, sukurtas siekiant vienu metu aprėpti visas 3 Baltijos šalių rinkas. Ją sudaro 3 bendrovės: „Sakalas“ Lietuvoje, „Leversa“ Latvijoje ir „Interaltus“ Estijoje. Visos trys įmonės nori padėti viena kitai geriau atstovauti tam tikrus prekių ženklus ir plėsti verslą.

2012

Vilniaus futbolo klubo „Žalgiris“ rėmimas

Prieš 7 metus pradėjome remti legendinį Vilniaus futbolo klubą – „Žalgiris“. Tai sėkmingiausias ir žinomiausias šalies futbolo klubas. Per šiuos metus įgyvendinome įvairius projektus ir kartu pasiekėme nuostabių pergalių.

2010

Naujo modernaus sandėlio atidarymas

Vilniuje atidarėme naują modernų sandėlį. Įmonėje įdiegta inovatyvi greitas, sklandžias ir tikslias logistikos paslaugas užtikrinanti valdymo sistema „EQUINOX“.

2000

Partnerystės su „Dilmah“ pradžia

Maždaug prieš 20 metų gavome teisę prekiauti „Dilmah“ arbata trijose Baltijos šalyse – Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Kasmet stengiamės apsilankyti Šri Lankoje ir susitikti su partneriais bei pasidalyti patirtimi. Mūsų darbuotojai, siekdami geriau pažinti arbatos pasaulį, lankosi įvairiose arbatos konferencijose Europoje.

1997

Plėtra Lietuvoje

Mūsų apyvarta sparčiai augo, o produktų asortimentas išsiplėtė. Todėl Lietuvoje atidarėme 4 naujus filialus: Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Tai padėjo mums užimti geresnes pozicijas rinkoje ir pritraukti naujų partnerių.

1991

Pradžia

1991 m. trys draugai įkūrė didmeninės prekybos ir platinimo įmonę.